DTL65-19SX-W ETA-USA Desktop AC Adapters 65W SINGLE OUTPUT DESKTOP ADAPTER
Part Nnumber
DTL65-19SX-W
Description
Desktop AC Adapters 65W SINGLE OUTPUT DESKTOP ADAPTER
Producer
ETA-USA
Basic price
The product with part number DTL65-19SX-W (Desktop AC Adapters 65W SINGLE OUTPUT DESKTOP ADAPTER) is from company ETA-USA. Minimal order quantity is 1 pc.
ETA-USA Product Category: Desktop AC Adapters RoHS:  Details AC Plug included/required: Required Input Voltage Range: 90 VAC to 264 VAC Number of Outputs: 1 Output Output Power Rating: 60 W Output Voltage-Channel 1: 19 V Output Current-Channel 1: 3.2 A Commercial/Medical: Commercial Brand: ETA-USA Mounting Style: Desktop
Following Parts
Random Products
(keyword DTL65-19SX-W ETA-USA Desktop AC Adapters 65W SINGLE OUTPUT DESKTOP ADAPTER)